O nas

Nasza firma powstała w 2006 roku. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie pozwalające nam  proponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania związane z reklamą firmy lub produktu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale unowocześniamy park maszyn drukujących. Czynimy to z myślą o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny, powoduje zainteresowanie naszą ofertą klientów z całej Polski, jak również zza granicy. Nowoczesne technologie druku stosowane przez naszą firmę dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach.

Dysponujemy kilkoma maszynami wielkoformatowymi. Posiadamy własną pracownię projektową, co pozwala na kompleksową i szybką realizację zamówień.

Pracujemy na platformach PC. Oferujemy w pełnym zakresie przygotowanie do druku. Wykonujemy projekty graficzne, montaż i retusz elektroniczny, wyciągi barwne, przygotowanie do druku. Posiadamy stałe łącze internetowe służące do szybkiej i sprawnej wymiany informacji z Klientem.